O firmie

Na rynku istniejemy od 1995 r. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie, upór w pokonywaniu trudności, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów oraz ciągła świadomość potrzeby rozwoju zaowocowały dziś pozycją wśród liderów na rynku firm świadczących usługi w zielonej branży. Nasze realizacje ogrodów możemy dziś znaleźć m.in. w Przemyślu, Jarosławiu, Przeworsku czy Rzeszowie. Konieczność sprostania innym gustom i trendom to jednocześnie źródło inspiracji i świeżości, ale i też ogromnej satysfakcji całego zespołu z dobrze wykonanej pracy.

Tworzymy dzieła wyjątkowe. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie. Dbając o najmniejszy szczegół do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów: ludzi świadomych, wrażliwych, umiejących czytać przestrzeń.

Funkcjonalność, zastosowanie nowoczesnych technologii, przy tym szyk i elegancja dobrze wkomponowane w otoczenie to główne założenia, jakie przyświecają naszym projektantom: zespołowi młodych, zdolnych i ambitnych ludzi z pasją tworzenia.